MU Group |Футбольна команда MU виграла Кубок високих технологій

12

О 15:00 8 січня на футбольному полі парку Binjiang Shuiyun відбувся фінал Кубка високих технологій з мільйонного футболу, де MU Group зіграла проти ветерана, запеклого ворога Huali Hydraulic.
Купаючись у теплому сонці зими, спортсмени скачуть галопом по полю з футбольним м’ячем у носках, стрибаючи й котячись.Яка гаряча сцена! Усього за 5 хвилин після відкриття MU Group використала штрафний удар переднього поля, щоб пробити перший гол;Скориставшись нагодою, гравець 86 зробив рахунок 2-0 за перші 35 хвилин різким ударом із вузької відстані.
Використовуючи кожну нагоду для брейку, протилежна сторона не залишиться позаду, зробивши рахунок 2-1 лише на початку другого тайму;За 54 хвилини гравець 86 скористався можливістю м’яча, щоб забити двічі, і рахунок був збільшений до 3-1;Інша команда наздогнала, і рахунок одразу став 3-2.Зміна рахунку перевіряла не лише фізичну силу кожного гравця, а й психологію кожного, що було змаганням змагального духу.Проте ми й надалі зберігаємо перевагу в балах завдяки своєчасним змінам і налагодженню співпраці.
3 4

Після того, як арбітр дав фінальний свисток, MU Group нарешті зламала магію другого місця.Десять років точіння меча ми нарешті створюємо історію!Сьогоднішній парк став свідком слави MU, а сьогоднішній футбольний стадіон належить людям MU!
До цього, після чотирьох турів запеклої боротьби на груповому етапі, футбольна команда МЮ не поступилася ані на півфінал і забила першою на самому початку;Після нічиєї 1:1 матч нарешті перейшов до безпрецедентних 8 раундів серії пенальті, з мінімальною перемогою протилежних із рахунком 7-6 у фіналі.
5
Футбольна команда MU була заснована в 2004 році, а футбольна асоціація була створена в 2012 році. Група з понад 20 членами брала участь у лізі, яку спонсорує Футбольна асоціація Нінбо, протягом багатьох років.Матчі чудові, і прогрес досягається рік за роком, і він виграв третє місце на High-tech Cup, третє та друге місця на Happy Cup.
Цей рік також збігається з 20-річчям MU Group.Чемпіонат – це не тільки найкраща данина 20-річчю, а й поштовх до «100 днів наполегливої ​​праці».Перемога буде пізньою, але ніколи не буде безслідною.Люди MU, які борються, завжди біжать по дорозі, щоб перемогти!
MU Group завжди приділяла велике значення культурі спорту та здоров’ю колег, пропагуючи «MU у спорті».Окрім футбольного клубу, ми також створили баскетбольний клуб, бадмінтонний клуб, фризбі-клуб, танцювальний клуб, біговий клуб тощо, створивши хороші умови для колег «жити понад 102 роки» з відповідними гарантіями фінансування та надійною організаційною системою.